Kontakt

AUTO CLUB

ul. Stare Bielice 117D
76-039 Biesiekierz
tel.: +48943400500
fax.: +48943400501

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 10.00 – 18.00
Sobota: 10.00 – 14.00

Godziny otwarcia Serwisu

Poniedziałek – Piątek: 7.00 – 18.00
Sobota: 8.00 – 14.00

Godziny otwarcia działu Części

Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 18.00
Sobota: 8.00 – 14.00

AUTO CLUB

ul. Opłotki 15
60-012 Poznań
tel.: +48618900600
fax.: +48618900601

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 9.00 – 18.00
Sobota: 9.00 – 14.00

Godziny otwarcia Serwisu

Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 18.00
Sobota: 8.00 – 14.00

Godziny otwarcia działu Części

Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 18.00
Sobota: 8.00 – 14.00

Salon

E-mail: salon.poznan@auto-club.com.pl
Tel.: +48618900600
Fax: +48618900601

Karolina Jańska
Karolina Jańska
Doradca handlowy

karolina.janska@auto-club.com.pl

Telefon: +48618900621

Telefon komórkowy: +48609720878

Adam Stengert
Adam Stengert
Doradca handlowy

adam.stengert@auto-club.com.pl

Telefon: +48618900675

Telefon komórkowy: +48725777252

Paulina Popielas
Paulina Popielas
Administrator sprzedaży

paulina.popielas@auto-club.com.pl

Telefon: +48618900674

Serwis

Rafał Janiszewski
Rafał Janiszewski
Doradca serwisowy/specjalista ds. gwarancji

rafal.janiszewski@auto-club.com.pl

Telefon: +48618900617

Sebastian Serafin
Sebastian Serafin
Doradca serwisowy

sebastian.serafin@auto-club.com.pl

Telefon: +48618900615

Robert Nadratowski
Robert Nadratowski
Doradca serwisowy

robert.nadratowski@auto-club.com.pl

Telefon komórkowy: +48512892686

Marcin Kędziora
Marcin Kędziora
Doradca serwisowy

marcin.kedziora@auto-club.com.pl

Telefon: +48512892646

Telefon komórkowy: +48665388445

Krzysztof Kowalkiewicz
Krzysztof Kowalkiewicz
Szef serwisu

krzysztof.kowalkiewicz@auto-club.com.pl

Telefon: +48512892618

Telefon komórkowy: +48512843206

Części zamienne i akcesoria

Michał Rejek
Michał Rejek
Kierownik działu części zamiennych

michal.rejek@auto-club.com.pl

Telefon komórkowy: +48609720081

Paweł Borowski
Paweł Borowski
Doradca działu części

pawel.borowski@auto-club.com.pl

Telefon: +48618900635

AUTO CLUB

Ustowo 56
70-001 Szczecin
tel.: +48914444100
fax.: +48914444101

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 10.00 – 18.00
Sobota: 10.00 – 14.00

Godziny otwarcia Serwisu

Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 18.00
Sobota: 8.00 – 14.00

Godziny otwarcia działu Części

Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 18.00
Sobota: 8.00 – 14.00

Salon

E-mail: salon.suzuki@auto-club.com.pl
Tel.: +48914444100
Fax: +48914444101

Filip Wodziński
Filip Wodziński
Kierownik Działu Sprzedaży

filip.wodzinski@auto-club.com.pl

Telefon: +48914444223

Telefon komórkowy: +48695848474

Tomasz Janicki
Tomasz Janicki
Dział Sprzedaży

tomasz.janicki@auto-club.com.pl

Telefon: +48914444126

Telefon komórkowy: +48609720447

Izabela Puchacz
Izabela Puchacz
Dział Sprzedaży

izabela.puchacz@auto-club.com.pl

Telefon: +48914444125

Telefon komórkowy: +48661940721

Piotr Klimek
Piotr Klimek
Dział Sprzedaży

piotr.klimek@auto-club.com.pl

Telefon: +48914444322

Telefon komórkowy: +48609720191

Magdalena Gniazdowska
Magdalena Gniazdowska
Dział Sprzedaży

magdalena.gniazdowska@auto-club.com.pl

Telefon: +48914444124

Telefon komórkowy: +48609720687

Serwis

Tel.: +48914444114

Piotr Chrabąszcz
Piotr Chrabąszcz
Kierownik serwisu

piotr.chrabąszcz@auto-club.com.pl

Telefon: +48914444114

Telefon komórkowy: +48609720136

Grzegorz Markiel
Grzegorz Markiel
Doradca serwisowy

grzegorz.markiel@auto-club.com.pl

Telefon: +48914444116

Telefon komórkowy: +48609720556

Części zamienne i akcesoria

Andrzej Piotrowski
Andrzej Piotrowski
Doradca Działu Części Zamiennych

andrzej.piotrowski@auto-club.com.pl

Telefon: +48914444135

Serwis Blacharsko-Lakierniczy

Patrycja Kulik
Patrycja Kulik
Doradca Serwisu Blacharsko Lakierniczego

blacharnia@auto-club.com.pl

Telefon: +48914444015

Telefon komórkowy: +48695777196

Monika Michaliszyn
Monika Michaliszyn
Administracja / recepcja Serwisu Blacharsko Lakierniczego

blacharnia@auto-club.com.pl

Telefon: +48914444143

Telefon komórkowy: +48512892638

AUTO CLUB

Al. Krakowska 169
02-180 Warszawa
tel.: +48225742200
fax.: +48225742223

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 10.00 – 18.00
Sobota: 10.00 – 14.00

Godziny otwarcia Serwisu

Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 19.00
Sobota: 9.00 – 14.00

Godziny otwarcia działu Części

Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 18.00
Sobota: 9.00 – 14.00

Salon

E-mail: salon.warszawa@auto-club.com.pl
Tel.: +48225742200
Fax: +48225742223

Artur Czamarski
Artur Czamarski
Kierownik Salonu

artur.czamarski@auto-club.com.pl

Telefon komórkowy: + 48698006965

Sebastian Przybysz
Sebastian Przybysz
Specjalista ds. Sprzedaży

sebastian.przybysz@auto-club.com.pl

Telefon komórkowy: +48609720597

Piotr Majchrzyk
Piotr Majchrzyk
Specjalista ds sprzedaży

piotr.majchrzyk@auto-club.com.pl

Telefon: +48510895291

Marcin Gierszewski
Specjalista ds. Finansów

marcin.gierszewski@auto-club.com.pl

Telefon komórkowy: +48510895260

Serwis

E-mail: serwis.warszawa@auto-club.com.pl

Piotr Krzeszlak
Piotr Krzeszlak
Doradca Serwisu

piotr.krzeszlak@auto-club.com.pl

Telefon komórkowy: +48512892629

Artur First
Artur First
Doradca Serwisu

artur.first@auto-club.com.pl

Telefon komórkowy: +48697900289

Konrad Motelski
Konrad Motelski
Kierownik Serwisu

konrad.motelski@auto-club.com.pl

Telefon komórkowy: +48609720444

Leszek Sarnowski
Leszek Sarnowski
Doradca Serwisu Mechanicznego

leszek.sarnowski@auto-club.com.pl

Telefon komórkowy: +48502810871

Dawid Majka
Dawid Majka
Doradca serwisowy

dawid.majka@auto-club.com.pl

Telefon komórkowy: +48518651234

Części zamienne i akcesoria

Michał Pszczółkowski
Michał Pszczółkowski
Kierownik Działu Części

michal.pszczolkowski@auto-club.com.pl

Telefon komórkowy: +48609470433

Serwis Blacharsko-Lakierniczy

Paweł Dudziński
Paweł Dudziński

pawel.dudzinski@bemo-motors.pl

Telefon komórkowy: +48 693220721