Kontakt

AUTO CLUB

ul. Stare Bielice 117D
76-039 Biesiekierz
tel.: +48943400500
fax.: +48943400501

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 10.00 – 18.00
Sobota: 10.00 – 14.00

Godziny otwarcia Serwisu

Poniedziałek – Piątek: 7.00 – 18.00
Sobota: 8.00 – 14.00

Godziny otwarcia działu Części

Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 18.00
Sobota: 8.00 – 14.00

AUTO CLUB

ul. Opłotki 15
60-012 Poznań
tel.: +48 61 890 06 00
fax.: +48 61 890 06 01

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 9.00 – 18.00
Sobota: 9.00 – 14.00

Godziny otwarcia Serwisu

Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 18.00
Sobota: 8.00 – 14.00

Godziny otwarcia działu Części

Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 18.00
Sobota: 8.00 – 14.00

Salon

E-mail: salon.poznan@auto-club.com.pl
Tel.: +48 61 890 06 00
Fax: +48618900601

Karolina Jańska
Karolina Jańska
p.o. Kierownika ds. Sprzedaży

karolina.janska@auto-club.com.pl

Telefon: +48 61 890 06 21

Telefon komórkowy: +48 609 720 878

Adam Stengert
Adam Stengert
Doradca handlowy

adam.stengert@auto-club.com.pl

Telefon: +48 61 890 06 75

Telefon komórkowy: +48 725 777 252

Paulina Popielas
Paulina Popielas
Administrator sprzedaży

paulina.popielas@auto-club.com.pl

Telefon: +48 61 890 06 74

Daniel Statkiewicz
Daniel Statkiewicz
Doradca handlowy

daniel.statkiewicz@auto-club.com.pl

Telefon komórkowy: +48 517 118 260

Serwis blacharsko-lakierniczy

Jakub Michalski
Doradca serwisowy

jakub.michalski@auto-club.com.pl

Telefon: +48 61 890 06 00

Telefon komórkowy: +48 512 892 687

Serwis mechaniczny

Konrad Wąsiewicz
Doradca serwisowy

konrad.wasiewicz@auto-club.com.pl

Telefon: +48 61 890 06 00

Telefon komórkowy: +48 511 903 292

Robert Nadratowski
Robert Nadratowski
Doradca serwisowy

robert.nadratowski@auto-club.com.pl

Telefon: +48 61 890 06 00

Telefon komórkowy: +48 512 892 686

Marcin Kędziora
Marcin Kędziora
Doradca serwisowy

marcin.kedziora@auto-club.com.pl

Telefon: +48 61 890 06 00

Telefon komórkowy: +48 665 388 445

Rafał Janiszewski
Rafał Janiszewski
Doradca serwisowy/specjalista ds. gwarancji

rafal.janiszewski@auto-club.com.pl

Telefon: +48 61 890 06 00

Krzysztof Kowalkiewicz
Krzysztof Kowalkiewicz
Szef serwisu

krzysztof.kowalkiewicz@auto-club.com.pl

Telefon: +48 61 890 06 00

Części zamienne i akcesoria

Michał Rejek
Michał Rejek
Kierownik działu części zamiennych

michal.rejek@auto-club.com.pl

Telefon komórkowy: +48 609 720 081

Paweł Borowski
Paweł Borowski
Doradca działu części

pawel.borowski@auto-club.com.pl

Telefon: +48 61 890 06 35

AUTO CLUB

Ustowo 56
70-001 Szczecin
tel.: +48 91 444 41 00
fax.: +48 91 444 41 01

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 10.00 – 18.00
Sobota: 10.00 – 14.00

Godziny otwarcia Serwisu

Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 18.00
Sobota: 8.00 – 14.00

Godziny otwarcia działu Części

Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 18.00
Sobota: 8.00 – 14.00

Salon

E-mail: salon.suzuki@auto-club.com.pl
Tel.: +48 91 444 41 00
Fax: +48914444101

Filip Wodziński
Filip Wodziński
Kierownik Działu Sprzedaży

filip.wodzinski@auto-club.com.pl

Telefon: +48 91 444 42 23

Telefon komórkowy: +48 695 848 474

Tomasz Janicki
Tomasz Janicki
Dział Sprzedaży

tomasz.janicki@auto-club.com.pl

Telefon: +48 91 444 41 26

Telefon komórkowy: +48 609 720 447

Izabela Puchacz
Izabela Puchacz
Dział Sprzedaży

izabela.puchacz@auto-club.com.pl

Telefon: +48 91 444 41 25

Telefon komórkowy: +48 661 940 721

Piotr Klimek
Piotr Klimek
Dział Sprzedaży

piotr.klimek@auto-club.com.pl

Telefon: +48 91 444 43 22

Telefon komórkowy: +48 609 720 191

Magdalena Gniazdowska
Magdalena Gniazdowska
Dział Sprzedaży

magdalena.gniazdowska@auto-club.com.pl

Telefon: +48 91 444 41 24

Telefon komórkowy: +48 609 720 687

Serwis

Tel.: +48 91 444 41 14

Piotr Chrabąszcz
Piotr Chrabąszcz
Kierownik serwisu

piotr.chrabąszcz@auto-club.com.pl

Telefon: +48 91 444 41 14

Telefon komórkowy: +48 609 720 136

Grzegorz Markiel
Grzegorz Markiel
Doradca serwisowy

grzegorz.markiel@auto-club.com.pl

Telefon: +48 91 444 41 16

Telefon komórkowy: +48 609 720 556

Części zamienne i akcesoria

Andrzej Piotrowski
Andrzej Piotrowski
Doradca Działu Części Zamiennych

andrzej.piotrowski@auto-club.com.pl

Telefon: +48 91 444 41 35

Serwis Blacharsko-Lakierniczy

Patrycja Kulik
Patrycja Kulik
Doradca Serwisu Blacharsko Lakierniczego

blacharnia@auto-club.com.pl

Telefon: +48 91 444 40 15

Telefon komórkowy: +48 695 777 196

Monika Michaliszyn
Monika Michaliszyn
Administracja / recepcja Serwisu Blacharsko Lakierniczego

blacharnia@auto-club.com.pl

Telefon: +48 91 444 41 43

Telefon komórkowy: +48 512 892 638

AUTO CLUB

Al. Krakowska 169
02-180 Warszawa
tel.: +48 22 574 22 00
fax.: +48 22 574 22 23

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 10.00 – 18.00
Sobota: 10.00 – 14.00

Godziny otwarcia Serwisu

Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 19.00
Sobota: 9.00 – 14.00

Godziny otwarcia działu Części

Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 18.00
Sobota: 9.00 – 14.00

Salon

E-mail: salon.warszawa@auto-club.com.pl
Tel.: +48 22 574 22 00
Fax: +48225742223

Artur Czamarski
Artur Czamarski
Kierownik Salonu

artur.czamarski@auto-club.com.pl

Telefon komórkowy: + 4 86 980 06 965

Piotr Majchrzyk
Piotr Majchrzyk
Specjalista ds. Sprzedaży

piotr.majchrzyk@auto-club.com.pl

Telefon komórkowy: +48 510 895 291

Michał Kędzierski
Specjalista ds. Sprzedaży

michal.kedzierski@auto-club.com.pl

Telefon komórkowy: +48 609 720 597

Marcin Gierszewski
Specjalista ds. Finansów

marcin.gierszewski@auto-club.com.pl

Telefon komórkowy: +48 510 895 260

Serwis

E-mail: serwis.warszawa@auto-club.com.pl

Piotr Krzeszlak
Piotr Krzeszlak
Doradca Serwisu

piotr.krzeszlak@auto-club.com.pl

Telefon komórkowy: +48 512 892 629

Artur First
Artur First
Doradca Serwisu

artur.first@auto-club.com.pl

Telefon komórkowy: +48 697 900 289

Konrad Motelski
Konrad Motelski
Szef Serwisu

konrad.motelski@auto-club.com.pl

Telefon komórkowy: +48 609 720 444

Leszek Sarnowski
Leszek Sarnowski
Doradca Serwisu

leszek.sarnowski@auto-club.com.pl

Telefon komórkowy: +48 502 810 871

Dawid Majka
Dawid Majka
Doradca Serwisu

dawid.majka@auto-club.com.pl

Telefon komórkowy: +48 518 651 234

Części zamienne i akcesoria

Michał Pszczółkowski
Michał Pszczółkowski
Kierownik Działu Części

michal.pszczolkowski@auto-club.com.pl

Telefon komórkowy: +48 609 470 433

Serwis Blacharsko-Lakierniczy

Paweł Dudziński
Paweł Dudziński

pawel.dudzinski@bemo-motors.pl

Telefon komórkowy: +48 69 322 0721